Garmert Printer Dijital Baskı Teknolojisi

Brother Japonya Direkt Tekstil Baskı Teknolojisi'nde (DTG) 4. Nesil yeni baskı makinesini pazara sundu. 

  • GTX, Brother’ın yeni geliştirdiği endüstriyel baskı kafası teknolojisi ile donatıldı. Herbiri 1680 nozzle sahip yeni baskı kafası teknolojisi ile GTX ultra hızlarda 1200x1200 dpi çözünürlükteki baskıları yapabiliyor.
  • Önceki alt segmentteki modeli GT-381 den 4 kat daha hızlı baskı kabiliyetine sahip GTX endüstriyel üretim adetlerine yüksek baskı kalitesi ile ulaşabiliyor.
  • GTX yeni kafa posizyonlaması ve  tek pass print özelliği ile yüklenmiş tekstil materyali makineden çıktığında tek seferde tüm baskı yapılmış oluyor.
  • Brother GTX'in yeni driver yazılımı eşşiz baskı zamanlaması sayesinde tekstile püskürtülen boya oranını cok hassas control edebiliyor bu sayede baskı yapılması zor kumaşlarda dahi mükemmel baskı kalitesi haslıklarına ulaşabiliyor.
  • GTX in tamami ile farklı makine yapısı ve yeni nesil teknolojisi yine çok uzun baskı kafası ömrü ve kolay kullanım özelliklerini bir arada sunarken yine grafik tasarım konusunda kullanıcılarına büyük rahatlık sağlıyor. GTX GrafixLAB yazılımı makine ile birlikte bedelsiz olarak sunuluyor. Kullanıcılarına grafik uzmanı olmadan da mükemmel tasarımlar yapmalarını sağlayan GraphixLAB yeni grafikler ekleme, resize, posizyon ve artistik efektler uygulama işlemlerini cok kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda hem PC hemde Mac sistemlerinde çalışabiliyor.

 

  • Su bazlı pigment GTX Boyaları GOTS Oeko-Tex Standartlarına sahip. Üstün brother yıkama  ömrü yeni boya sistemi ile daha da geliştirlmiş durumda. Bunun yanı sıra renk paleti de GT3 serisi ile kıyaslandığında daha geniş bir yelpazeye sahip.

b2ap3_thumbnail_Brother_GTX_Red-Shirt_RGB.png

Daha fazla bilgi için 444 0 915 den, www.gt3brothertr.com’dan ayrıca mail adresimiz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ‘dan bilgi edinebilirsiniz.

 

Devamını oku

GT3 Brother Türkiye Ekibi 2013-2014 yılındaki Brother Avrupa Satış Performansı ödülünü Fespa 2014 Münich'te aldı.

2008 de Türkiye'de Garment Printer Sektorune Üstün Brother GT-541 , GT 782 ve son olarak Yeni GT3 Serisi makinaların tedarikçisi olarak katılan Uğur Tekstil Makinaları Birbirinden farklı bir tekstil ürünleri üreticisi ile Dijital Baskı Çözümleri ortağı olarak çalışmakta ve araştırma geliştirme çalışmalarını devam ettirmektedir.

Ülkemizin yükselen sektörlerinden biri olacağı öngörülen custom ürünler pazarında Japon Teknoloji Devi Brother  GT3 SERİSİ Garment Printer Teknolojisi ve gelecek olan yeni modelleri ile müşterilerine  en iyi üretim ve en iyi baskı çözümlerini sunmaya devam edecektir.

 

 

Devamını oku

Facebook Like Button