Garmert Printer Dijital Baskı Teknolojisi

Brother Japonya Direkt Tekstil Baskı Teknolojisi'nde (DTG) 4. Nesil yeni baskı makinesini pazara sundu. 

  • GTX, Brother’ın yeni geliştirdiği endüstriyel baskı kafası teknolojisi ile donatıldı. Herbiri 1680 nozzle sahip yeni baskı kafası teknolojisi ile GTX ultra hızlarda 1200x1200 dpi çözünürlükteki baskıları yapabiliyor.
  • Önceki alt segmentteki modeli GT-381 den 4 kat daha hızlı baskı kabiliyetine sahip GTX endüstriyel üretim adetlerine yüksek baskı kalitesi ile ulaşabiliyor.
  • GTX yeni kafa posizyonlaması ve  tek pass print özelliği ile yüklenmiş tekstil materyali makineden çıktığında tek seferde tüm baskı yapılmış oluyor.
  • Brother GTX'in yeni driver yazılımı eşşiz baskı zamanlaması sayesinde tekstile püskürtülen boya oranını cok hassas control edebiliyor bu sayede baskı yapılması zor kumaşlarda dahi mükemmel baskı kalitesi haslıklarına ulaşabiliyor.
  • GTX in tamami ile farklı makine yapısı ve yeni nesil teknolojisi yine çok uzun baskı kafası ömrü ve kolay kullanım özelliklerini bir arada sunarken yine grafik tasarım konusunda kullanıcılarına büyük rahatlık sağlıyor. GTX GrafixLAB yazılımı makine ile birlikte bedelsiz olarak sunuluyor. Kullanıcılarına grafik uzmanı olmadan da mükemmel tasarımlar yapmalarını sağlayan GraphixLAB yeni grafikler ekleme, resize, posizyon ve artistik efektler uygulama işlemlerini cok kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda hem PC hemde Mac sistemlerinde çalışabiliyor.

 

  • Su bazlı pigment GTX Boyaları GOTS Oeko-Tex Standartlarına sahip. Üstün brother yıkama  ömrü yeni boya sistemi ile daha da geliştirlmiş durumda. Bunun yanı sıra renk paleti de GT3 serisi ile kıyaslandığında daha geniş bir yelpazeye sahip.

b2ap3_thumbnail_Brother_GTX_Red-Shirt_RGB.png

Daha fazla bilgi için 444 0 915 den, www.gt3brothertr.com’dan ayrıca mail adresimiz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ‘dan bilgi edinebilirsiniz.

 

Devamını oku

GT3 Brother Türkiye Ekibi 2013-2014 yılındaki Brother Avrupa Satış Performansı ödülünü Fespa 2014 Münich'te aldı.

2008 de Türkiye'de Garment Printer Sektorune Üstün Brother GT-541 , GT 782 ve son olarak Yeni GT3 Serisi makinaların tedarikçisi olarak katılan Uğur Tekstil Makinaları Birbirinden farklı bir tekstil ürünleri üreticisi ile Dijital Baskı Çözümleri ortağı olarak çalışmakta ve araştırma geliştirme çalışmalarını devam ettirmektedir.

Ülkemizin yükselen sektörlerinden biri olacağı öngörülen custom ürünler pazarında Japon Teknoloji Devi Brother  GT3 SERİSİ Garment Printer Teknolojisi ve gelecek olan yeni modelleri ile müşterilerine  en iyi üretim ve en iyi baskı çözümlerini sunmaya devam edecektir.

 

 

Devamını oku
Garment Printer  dikimi tamamlanmış giyisiler ve ürünler üzerine pratik ve kaliteli baskı yapma yeteneğine sahip giyisi yazıcısıdır.. 

Japon Teknoloji devi Brother 'ın Geliştirmiş olduğu GT-3 Serisi ile Custom Ürün üreticilerine çok kolay kullanılabilen , kullanım için kalifiye personel gereksinimini ortadan kaldıran , herhangi bir R.I.P yazılımına gerek olmadan tüm grafik programları ile direkt çalışabilen , her çeşit ürün ve materyal üzerine direkt baskı yapabilen , baskı makinelerinin en büyük problemi olan mürekkep donma problemi olmadan uzun ömürlü endüstriyel bir baskı makinesi sunmuştur.
 
Brother GT-3 Serisi Dijital Garment Printer Makinesini Kullanımı Neden Kolay ?
 
Brother Gt-3 Serisinin kullanım kolaylıklarını söyle sıralayalım..!
 
1) Makine kurulumu 25 dakikadır.. Brother  GT-3 Serisini satın aldığınızda tek yapılması gereken aynı ofislerde kullandığımız yazıcılar gibi printer driver CD sini kullanacağımız bilgisayara yüklemek , ve baskı boyalarını yüklemek..
 
2) Makine ile çalışırken t-shirt , swetshirt ,pantolon ,eldiven ,iç çamaşırı, çeşitli çantalar,herhangi bir şekilde bir yere monte etmek, germek , takma işlemi gerekmeden kolaylıkla baskı yapabilir..
 
3) Ekstra bir  arabirim ( R.I.P ) yazılımına gerek duymadan  photoshop, coreldraw, adobe programları, vs yaptığınız tasarımı direkt ofis yazıcısına gönderir gibi 1200 dpi ve üzeri mükemmel kalitede ve canlılıkta baskıları ürünlerin üzerinde kullanıcıya sunar...!
 
4) Bir çok dijital baskı makinesi özellikle koyu zeminli baskılarda t-shirt yada giyisiyi 2 defada print eder.. Bir çok Dijital Garment Printer Koyu zeminli baskılarda zeminde beyaz boya kullanılacağından önce baskı tasarımını alıp beyaz boya işlemini yapar ardından beyaz boyanın üzerine renk kısmını print eder..
 
FAKAT ,brother GT3 Serisi iki işlemi de tek seferde aynı anda yapar.Bu hem  daha hızlı baskı hemde daha yüksek bir görüntü kalitesi sunar.
 
5) Çeşitli Giyisi ve materyaller için kullanacağınız Baskı Platenlerinde herhangi bir germe ve takma sistemi yoktur. Brother GT-3 serisi 5 Farklı baskı platenini standart olarak makine ile birlikte sunar. Ekstra Bir ücret karşılığında baskı plateni ( Tablası) almanıza gerek kalmaz.
 
6)Makine Bakımı Çok Kolaydır. Brother GT-3 Serisi Kendi bakım ve temizliğini kendisi otomatik olarak yapar.. Sizin hergün makine parçalarını söküp takmanızı gerektirecek bir yapı yoktur. Makine bakımlarını display üzerindeki tuşlara dokunarak çok kolay ve pratik yapabilirsiniz.
 
7) Grafik programı olarak kullandığınız yazılım ile ilgili renk ayarlarını yapmak çok kolaydır. İstediğiniz renkleri istediğiniz çözünürlüklerde almak çok kolay ve basittir.. Yüzlerce deneme baskıısı yapmadan daha ilk baskıda istenilen sonucu alabilmek çok kolaydır.
 
8) Brother GT-3 Sisteminde Kullanılan Baskı Boyaları Brother Tarafından Japonya da üretilir ve  baskı boyaları % 100 Ecoteks Belgelidir. Değiştirilmesi Çok Kolay ve pratiktir..
 
9) Brother GT-3 Garment Printer Makinesini Kullanmak Ofis Yazıcısı Kullanmak Kadar Kolaydır. Temel bilgisayar bilgisi Brother GT-3 için yeterlidir.
Devamını oku
Haberler ve Duyurular içinde 1869

Facebook Like Button