Brother'dan 4.Nesil GTX Teknolojisi İle Tanışın!

Brother Japonya Direkt Tekstil Baskı Teknolojisi'nde (DTG) 4. Nesil yeni baskı makinesini pazara sundu. 

Brother GTX Red-Shirt RGB-w

  • GTX, Brother’ın yeni geliştirdiği endüstriyel baskı kafası teknolojisi ile donatıldı. Herbiri 1680 nozzle sahip yeni baskı kafası teknolojisi ile GTX ultra hızlarda 1200x1200 dpi çözünürlükteki baskıları yapabiliyor.
  • Önceki alt segmentteki modeli GT-381 den 4 kat daha hızlı baskı kabiliyetine sahip GTX endüstriyel üretim adetlerine yüksek baskı kalitesi ile ulaşabiliyor.
  • GTX yeni kafa posizyonlaması ve  tek pass print özelliği ile yüklenmiş tekstil materyali makineden çıktığında tek seferde tüm baskı yapılmış oluyor.
  • Brother GTX'in yeni driver yazılımı eşşiz baskı zamanlaması sayesinde tekstile püskürtülen boya oranını cok hassas control edebiliyor bu sayede baskı yapılması zor kumaşlarda dahi mükemmel baskı kalitesi haslıklarına ulaşabiliyor.
  • GTX in tamami ile farklı makine yapısı ve yeni nesil teknolojisi yine çok uzun baskı kafası ömrü ve kolay kullanım özelliklerini bir arada sunarken yine grafik tasarım konusunda kullanıcılarına büyük rahatlık sağlıyor.
  • GTX GrafixLAB yazılımı makine ile birlikte bedelsiz olarak sunuluyor. Kullanıcılarına grafik uzmanı olmadan da mükemmel tasarımlar yapmalarını sağlayan GraphixLAB yeni grafikler ekleme, resize, posizyon ve artistik efektler uygulama işlemlerini cok kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda  hem PC hemde Mac sistemlerinde çalışabiliyor.

 

 


111
  

 

 

225

Facebook Like Button