brother logo

Sektörel Bilgiler

Retail Shop Firmaları

retail-store-front-designPerakende olarak çalışan bu firmalar yaptıkları t-shirt dizaynlarını anlık olarak perakende müşterilerine sunmaktadırlar. Brother Baskı Kalitesi ve yıkama haslığı sayesinde özellikle internet satışında kullnıcılarına %100 müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Retail Shoplar( Kişiye Özel Ürün Satışı Yapan Mağazalar ,yalnızca t-shirt ile sınırlı kalmayıp ayakkabıdan eldivene, kumaş çantalardan, şapkalara,ve diğer tekstil aksesuarlarına kadar bir çok ürün üzerine kişiye özel baskılı giyisi üretimi yapabilmektedirler.

Toptan Baskılı T-shirt Üreten Firmalar

Diğer Baskı yöntemlerindeki gibi adetli çalışmak gerekmediğinden müşterilerin sipariş etikleri adet ve giyisi beden ölçülerinde istenildiği zaman istenilen ölçülerde baskılı ürün üretilebilir. Bu nedenle Garment Printer Kullanan Üreticiler daha esnek üretim adetleri ile her müşteri gurubuna ürün tedariği yapabilirler.

Bebek Giyim Üretim Sektörü

Bebek giyisisi üretiminde yüksek adetler, baskı yapılacak küçük giyisi bedenleri uygulamada aşırı zaman kaybına ve maliyete yol açar. Bu nedenle dikim kısmında dikişi tamamlanan bitmiş ürünler üzerine çeşitli kalıplar ile istenilen kalitede baskılar yapılarak hem dikim atölyelerinde tasarruf sağlanır hemde baskı işlemi için çok düşük maliyetler ile mükemmel sonuçlar alınır. Bebek ürünlerinde Türkiye'de ciddi sayıda firma Brother Garment Printer ile baskı problemlerini çözmüşler ve baskı üretimine kendi firmalarında yer vermişlerdir.

Özel Deri Çanta Üretimleri

Ham deri üzerinde yüksek çözünürlük ve baskı kalitesi sağladığından özellikle özel bayan ve vip çantalar üreten firmalar tarafından Brother Garment Printer Kullanılmaktadır. Deride sunduğu baskı kalitesi ve renk canlılığı brother kullanımını hızla arttırmaktadır. Brother Garment Printer Yalnızca Deri Bayan Çantası Üreten firmaların değil,Cüzdan, promosyon çantalar,Suni deriden üretilen her türlü eşya üzerinde çeşitli uygulamalar ve tasarım kolaylıkları geirmiş ve bu sayede geniş kullanım alanı yaratmıştır. Deri Ayakkabı Ve Çizme Baskılı deri ayakkabı , deri çizme ,bayanlar tarafından sıkça kullnılan babet tarzı ayakkabılar üzerinde kullanılmakta olup bu ayakkabıları üreten firmalara baskı atölyesi olarak çalışan firmalarda da kullanılmaktadır.

Keten Spor Ayakkabılar

Brother Dikimi bitmiş Keten ayakkabılar üzerinde de baskı yeteneğine sahip olduğundan spor mağazalarda custom ürün olarak yeni bir ürün grubuna daha tasarım ve ürün geliştirme olanağı sağlar. Firmaların ellerinde bulundurdukları beyaz veay renkli converse ayakkabılar , yada keten yazlık ayakkabılar müşteri isteğine göre baskı dizanları ile dakikalar içerisinde hazırlanıp kişiye özel olarak perakande mağazalarda satışa sunulabilir.

Doğal Taşlardan Yapılan Ürünler

Brother Garment Printer Dijital Baskı Makinesi üzerinde lamine işlemi yapılmamış , yada bu şekilde kullanılan Doğal Taş, Seramik benzeri ürünler üzerine uzun ömürlü ve yüksek çözünürlüklü baskılar yapabilir. Bu nedenle özel ürün tasarımı ve satışı yapan firmalar Brother Garment Printer kullanabilir. Aynı zamanda verniklenmemiş ahşap malzemeler üzerine de baskılar yapmak bilgisayarda hazırlanmış görselleri uygulamak mümkündür.

Dikimi bitmiş Kot/Denim Ürünler

Brother Garment Printer Dikimi bitmiş kot mantolonlar , chino pantolonlar ve ve diğer penyeden üretilmiş alt grup giyisiler üzerinde de son derece kaliteli baskılar yapma yeteneğine sahiptir. Makinenin değişebilen baskı platenleri sayesinde baskılı pantolon üretimi ve tasarımında kullanılabilir.

Hobi Materyalleri

Hobi ürünleri satan firmaların ürettikleri ve tasartadıkları bir çok ürün üzerinde garment printer kullanılabilir. Özellikle el ile işlenecek olan kumaşların üzerine desen taslaklarının basılması, kolay bez bebeklerin plaka halinde basılı , goblen taslaklarının basımı , birbirinden değişik dikilebilir materyallerin baskı ile süslenmesi gibi bir çok uygulama Brother Garment Pirnter ile uygulanabilir.

Bere , Bandana , Eldiven gibi / Giyim Aksesuar Ürünleri Üretimi

Tekstil giyisi aksesuarları üreten firmaların yapabileceği çeşitli aksesuarlar ile ilgili olarak da Brother Garment Printer kullanımı mümkündür.

Facebook Like Button

gtx -copyright

gtx-logo-1            brother-logo

UĞUR TEKSTİL MAKİNALARI - Her Hakkı Saklıdır. (Copyright 2017)